Przecier pomidorowy – domowy smak od Pudliszek

Sos pomidorowy gotowy Czy to możliwe, by produkty zakupione w sklepie smakowały dokładnie tak, jak te domowe? Owszem – ale by tak było, muszą zostać spełnione pewne warunki, takie jak naturalny skład i doskonałej jakości surowce użyte do produkcji danego artykułu. Jeśli więc masz ochotę na smaki jak wprost ze spiżarki twojej babci, dokładnie przyglądaj się składom kupowanych przez siebie produktów. W kwestii przetworów z pomidorów zrobiliśmy to za ciebie – i możemy z czystym sumieniem polecić kilka doskonałych pozycji do złudzenia przypominających te domowe. Jednym z nich jest przecier pomidorowy Pudliszki.

Przecier pomidorowy Pudliszki – jak powstaje?

By zrozumieć, jak to możliwe, że przecier od Pudliszek smakuje lepiej niż ten zrobiony w domu, trzeba dokładnie przyjrzeć się procesowi jego produkcji. Podobnie jak inne produkty tej marki (np. ketchup czy dania gotowe, takie jak pulpety Pudliszki) przecier pomidorowy powstaje w Pudliszkach z najwyższej jakości świeżych pomidorów prosto od lokalnych dostawców. 80% warzyw, które trafiają do produkcji, zbieranych jest ręcznie. Dzięki temu możliwa jest niezwykle staranna selekcja pomidorów – tak, aby tylko te najlepsze, najświeższe i najbardziej soczyste trafiły do przetwórni, a następnie do słoików i na twój stół. To właśnie precyzyjna, dokładna kontrola surowca decyduje o niepowtarzalnym, głębokim smaku.

Niektórzy ciekawi są na pewno, jakie konserwanty i ulepszacze wpływają na ostateczny smak produktów takich jak przecier i pulpety Pudliszki. Odpowiedź brzmi: żadne! W składzie produkowanych przez wielkopolską firmę artykułów na bazie pomidorów nie znajdziesz żadnych sztucznych substancji o dziwnych nazwach. Przecier pomidorowy Pudliszki to w 99,6% same świeże pomidory poddane obróbce, w pozostałych 0,4% – odrobina soli w roli naturalnego konserwantu oraz nieco kwasu cytrynowego dla odpowiedniego poziomu kwasowości. Nic, czego nie użyłabyś sama, przygotowując domowy przecier pomidorowy.

Pomysły na wykorzystanie przecieru

Oprócz smaku przywodzącego na myśl domowe przetwory przecier od Pudliszek ma jeszcze jedną zaletę. Jest nią jego idealna konsystencja – ani zbyt rzadka, ani zbyt gęsta – która sprawia, że możesz z niego wyczarować przeróżne rodzaje dań, od sosów po wypieki z pomidorową okrasą. W jakich potrawach sprawdza się najlepiej? Jeśli masz kulinarną wenę i chcesz przygotować własne pulpeciki w sosie pomidorowym, nie ma lepszej bazy do sosu niż ten przecier. (A jeśli przez nieuwagę coś ci nie wypali, zawsze możesz podać rodzinie pulpety Pudliszki – nikt nie zauważy subtelnej różnicy). Bardzo podobny sos wydobędzie też wszystko, co najlepsze, z twoich domowych gołąbków.

Doskonale smakuje też delikatna zupa pomidorowa w stylu włoskim na bazie przecierowej. Najlepiej przyrządzić ją z dużą ilością ziół i podać z grzankami oraz kleksem kwaśnej śmietany. Pycha!

A jakie potrawy z przecierem pomidorowym przyrządza się w twoim domu?

Artykuł zewnętrzny.

(Visited 1 times, 3 visits today)

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 39854 bytes written, possibly out of free disk space in /home/reklama/public_html/489.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/przecier-pomidorowy-domowy-smak-od-pudliszek/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/reklama/public_html/489.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/reklama/public_html/489.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {ma in /home/reklama/public_html/489.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435