Jak schudnąć skutecznie? Wyobraź sobie, że jesteś… szczupły!

jak schudnac skutecznie na staleJak schudnąć skutecznie? Dziś nie będzie o niskokalorycznej diecie, ćwiczeniach i samozaparciu. Szukasz czegoś nieoczywistego? Mamy dla Ciebie nowy sposób na odchudzanie. Wyobraź sobie, że… już jesteś szczupły. Nie, nie o to chodzi, żebyś to sobie wmawiał i przestał się odchudzać. Jednak jeśli wpoisz sobie kilka zachowań, które reprezentują szczupłe osoby, jesteś skazany na sukces. Zaintrygowany? Oto kilka zasad.

Nie jem, kiedy nie jestem głodny

Osoba szczupła nigdy nie je, kiedy nie jest głodna. Nie tylko nie sięga po kaloryczne przekąski, ale i w podobny sposób nie zachowuje się przy stole. Nawet jeśli na talerzu ma właśnie ulubione danie, kiedy poczuje, że się najadła, odkłada widelec i kończy posiłek. Nigdy też się nie przejada. Brzmi znajomo? Nie? Wrzuć tę zasadę do swojego życia!

Lubię sport i mogę się pochwalić wynikami

Jeśli ćwiczenia kojarzysz głównie z odchudzaniem, potem i łzami, to robisz podstawowy błąd. Zmuszając się do ćwiczeń sabotujesz swój sukces. Jak schudnąć skutecznie? Znajdź dyscyplinę sportu, w której czujesz się dobrze i zacznij ją regularnie uprawiać. Tylko, gdy będziesz czuć komfort podczas wykonywanych ćwiczeń i radość z przebytego treningu, będziesz potrafił zachować regularność i już nigdy nie zrezygnujesz z aktywności fizycznej.

Wybieram to, co dla mnie najlepsze

Od gazowanych napojów boli brzuch, który robi się jak balon. Przejadanie się daje uczucie ciężkości. Słodycze psują zęby i cerę. Traktuj swoje ciało z szacunkiem, myśl o swoim zdrowiu – tak jak to robią szczupłe osoby. Cóż z tego, że hamburger jest dobry, skoro sprawia, że czujesz się ociężały, szkodzi Twojemu organizmowi i zwiększa tuszę? To, jak Twój organizm reaguje na niezdrową żywność powinno być dla ciebie wystarczającym sygnałem, że należy jak najszybciej wprowadzić zmiany w jadłospisie. Szanuj swoje ciało i jedz posiłki, które dostarczają jak najwięcej właściwości odżywczych – siła zdrowego jedzenia jest ogromna!

Dbam o siebie i cieszy mnie moja atrakcyjność

Dbając o swój wygląd nie tylko pozbawiasz się kompleksów, ale i pokazujesz sobie, że jesteś dla siebie ważny. Wygląd to nie tylko waga – liczy się także strój, odpowiednia pielęgnacja, zdrowie. Dbaj o siebie, bądź dla siebie dobry, nie poniżaj się sam w myślach. Udowodniono, że osoby, które mają wysoką samoocenę chudną szybciej, niż osoby z kompleksami, które wiecznie wyrzucają sobie każdą porażkę. Może zacząć od „Jestem w porządku, ale muszę zrzucić kilka kilogramów” niż „Jestem gruby i muszę coś ze sobą zrobić”. Brzmi lepiej, prawda?

Myślenie jak szczupła osoba może naprawdę pomóc Ci zrzucić zbędne kilogramy – w końcu problemy z nadwagą to kwestia związana z naszym myśleniem, błędnymi przekonaniami, niewłaściwym stosunkiem do jedzenia, złymi nawykami. Możesz się z nimi rozprawić skutecznie, wystarczy zmienić myślenie. Gotowy?

Więcej na: http://www.gacasystem.pl/jak-schudnac/

(Visited 1 times, 2 visits today)

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 41872 bytes written, possibly out of free disk space in /home/reklama/public_html/489.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/jak-schudnac-skutecznie-wyobraz-sobie-ze-jestes-szczuply/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/reklama/public_html/489.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/reklama/public_html/489.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_h in /home/reklama/public_html/489.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435