Catering dietetyczny – wady i zalety

dieta pudelkowa czy wartoCatering dietetyczny, zwany także dietą pudełkową, szturmem wdziera się pod dachy polskich domów. Choć jeszcze do niedawna gościł głównie w domach gwiazd ekranu i celebrytów, to jednak coraz więcej osób przekonuje się do korzystania z tego rodzaju usługi. Jakie wady i zalety ma to rozwiązanie?

Zalety cateringu dietetycznego

Niewątpliwą zaletą cateringu dietetycznego jest to, że nie musimy się zastanawiać, co zjeść danego dnia. Po prostu otwieramy pudełko i zjadamy, to co w nim mamy. Co prawda dla osób, które nie lubią kulinarnych niespodzianek, może to nie być zaleta, lecz wada, jednakże większość osób unika jak tylko może wymyślania posiłków. Zaletą jest także to, że bez względu na nasz ograniczony czas, zawsze mamy pod ręką dobrze zbilansowany posiłek. Możemy zabrać go ze sobą do pracy, na wycieczkę czy w podróż. Część dań w cateringu dietetycznym nie wymaga podgrzania, więc można je spożyć także poza domem czy biurem. Dużą zaletą jest także to, że otrzymujemy produkt wysokiej jakości – Dietykieta dba o to, by mięso pochodziło ze sprawdzonych hodowli, jaja od kur z wolnego wybiegu, zaś warzywa i owoce z ekologicznych upraw. W daniach nie znajdziesz polepszaczy smaku, konserwantów czy produktów niskiej jakości. Dzięki temu masz pewność, że jesz zdrowo. Dania na cały dzień otrzymujesz wcześnie rano, by przed wyjściem do pracy móc je zabrać ze sobą.

Wady cateringu dietetycznego

Na dobrą sprawę niewiele jest wad cateringu dietetycznego. Jedną z nich jest cena usługi, jednak warto podkreślić, że otrzymujesz produkt wysokiej jakości, oszczędzasz zaś cenny czas, który musiałbyś spędzić na zakupach, a następnie na przygotowywaniu dań. Żywność wysokiej jakości nie należy do najtańszych. Poza tym, jeżeli nie lubisz gotowania, to dzięki temu możesz uniknąć czynności, której nie lubisz robić.

Catering dietetyczny zdecydowanie ma więcej plusów niż minusów, więc jeżeli zastanawiasz się nad wypróbowaniem tego sposobu odżywiania, to serdecznie zachęcamy. W Dietykieta możesz zamówić dzień testowy, dzięki czemu przekonasz się, czy nasze usługi ci odpowiadają.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 40448 bytes written, possibly out of free disk space in /home/reklama/public_html/489.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/catering-dietetyczny-wady-i-zalety/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/reklama/public_html/489.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/reklama/public_html/489.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/reklama/public_html/489.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thro in /home/reklama/public_html/489.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435